Он-лайн карта Межводного

Міжводне - відпочинок в Криму

міжводне

Відпустка. Скільки планів, мрій, розрахунків, а потім спогадів, пов’язаних із цим явищем у працюючих громадян всього світу. У школярів є аналог цьому – канікули, і звучить, повірте, ще приємніше. Засобом для збереження і відтворенням спогадів служить фото, які ми робимо під час нашого відпочинку у відпустках і канікулах. Щоправда, є тут доля позитиву вже в самій процедурі фотографування, та в тому, щоб поділитися радістю з родичами та друзями.

Одним із улюблених місць відпочинку, а отже і фотографування для українців, а також для багатьох росіян та білорусів став Крим – перлина півдня України. Це звичайно фото моря, гір, степу і всього, що з цим пов’язано. Особливим чином ці речі можна сфотографувати у кримському селі із незвичною для півдня назвою Міжводне. Назва пов’язана із особливістю його розташування – з одного боку море, яке затокою заходить в берег, а з іншого – лиман із солоною водою і цілющими грязями та глиною.

За селом стоїть маяк, бо далі починається відкрите море і скелі – рай для драйверів і фотографів. Тому їдучи на відпочинок в Міжводне, Вам обов’язково необхідно сфотографувати наступне. По-перше, море - вода тут на диво чиста і тепла, пісочок і безліч різних водних забав, типу катамаранів і таблеток. По-друге, скелі – це просто треба бачити і фотографувати. По-третє, грязі і лиман; в лимані Ви відчуєте себе начебто в Мертвому морі, а грязями замазуєтесь і папуаси відпочивають. По-четверте, маяк і степ – окраса місцевості, а ще недалеко мешкає дельтаплан, який також заслуговує уваги фотографа. Особливу увагу зверніть на фотографування заходу сонця, тут це незвичайне явище, яке необхідно споглядати щодня. Ну от і це тільки обов’язкова програма.

Міжводне дало змогу любителям фотографування надзвичайно розширити тематику і колорит кримських фото загалом і місцевих зокрема. Оскільки цього року було більше вітряних та дощових днів. Тому зявилися дуже красиві фото моря із хвилями, піною, бризками і свіжістю. Фото неба із незвичними для літнього півдня хмарами, фото захмуреного і дощового степу, грозового неба над морем із блискавками та фото горобинної ночі. Звичайно в цей час не завжди із насолодою покупаєшся в морі, хоча на відміну від інших місць відпочинку у Міжводному на той час все одно була тепла вода. А задоволення, отримане від прогулянок, споглядання і фотографування все компенсувало. І звичайно залишилися приємні згадки та фото про відпустку і про село Міжводне, які спонукатимуть нас приїхати сюди ще раз.

Copyright © 2011-2017 Межводное mezhvodnoe2011.org.ua